image
 

Neiroķirurgs

Neiroķirurgs konsultē un ārstē slimniekus ar tirpšanu un sāpēm rokās un kājās, kā arī hroniskām galvas un muguras sāpēm. Atkarībā no nerva bojājuma pakāpes, tiek izvēlēta attiecīga ārstēšanas metode - medikamentoza, fizikālā terapija, fizioterapija, blokādes jeb injekciju terapija vai ķirurģiska ārstēšana. (Blokāde ir medikamentu ievadīšana blakus nervam). Vairumā gadījumu operācijas tiek izdarītas ambulatori, pielietojot vietējās anestēzijas līdzekļus.
Ārsts- neiroķirurgs sadarbojas ar citu nozaru speciālistiem, vajadzības gadījumā nosūtot pie attiecīgā speciālista – neirofiziologa, traumatologa/ ortopēda, asinsvadu ķirurga, vertebrologa, endokrinologa, ginekologa, ģimenes ārsta, neiroķirurga, fizikālās terapijas speciālista un fizioterapeita.

Neiroķirurģes Daces Ozolas specializācija ir: centrālās nervu sistēmas (CNS) traumas, starpskriemeļu diska trūces, CNS onkoloģiskās saslimšanas.
Ar kādām sūdzībām vajadzētu griezties pie neiroķirurga?

 Visbiežāk dzirdētās sūdzības, kuru cēloni neiroķirurgs meklē un cenšas novērst ir roku un kāju tirpšana, spēka zudums vai sāpes - pēc slodzes, pēc roku un kāju traumām, klimaksa laikā, grūtniecības laikā, pie dažām endokrīnām slimībām, kā arī locītavu deformācijām. Sāp mugura vai galva, un sāpes nepāriet 10 dienu laikā, arī lietojot zāles.

  Kādas ir biežāk sastopamās diagnozes, kā mēdz teikt- laikmeta slimības?

 

Tās visbiežāk ir mugurkaula starpskriemeļu diska trūces, hroniskas muguras sāpes, kam var būt dažādi cēloņi. Daudziem, kuri darbā augām dienām strādā ar datorpeli, sāp plaukstas locītava.

Konsultācija ir maksas.

Ietiecams līdz ņemt visu iepriekšējo izmeklējumu rezultātus, izrakstus no stacionāriem, ja tādi ir bijuši, kā arī to medikamentu sarakstu, ko jūs jau lietojat. Tas ir ļoti būtiski!


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Dace Ozola- Azovska

Dace Ozola- Azovska