image
 

Zemūdens masāža

   Zemūdens masāža ir viena no senākajām ārstniecības metodēm, kas lietota sāpju mazināšanai, slimību ārstēšanai, relaksācijai un svara samazināšanai.
Tu iegremdējies siltā vannā, klausies nomierinošu mūziku un baudi, kā stiprākas un vājākas ūdens strūklas izmasē gandrīz it visas tavas ķermeņa vietiņas – pēdas, kājas, rokas, plaukstas un muguru. Izbaudot šo procedūru, brīžiem pārņēma sajūta, ka audi un muskuļi sāk atdzīvoties, un ķermenis kļūst tik viegls, tik viegls...

Lielākā daļa sieviešu un arī vīriešu izvēlas apmeklēt zemūdens masāžu, lai atbrīvotos no liekā tauku slānīša, taču šī masāža ir arī relaksējoša procedūra pēc saspringtas darba dienas un līdzeklis, lai atbrīvotos no hroniskām locītavu, muguras sāpēm vai ilgstoša satraukuma un stresa, veids, kā ārstēt nervu slimības.

Masāžu kurss ir apmēram 10 - 20 reizes. Procedūru ir vēlams atkārtot regulāri- 2 vai 3 reizes nedēļā. Kursu atkārtot var pēc 2,5 - 3 mēnešiem. Pašsajūtas uzlabošanās būs jūtama arī pēc dažām reizēm, bet redzamam efektam tomēr vajadzētu iziet veselu kursu, tāpēc ir izdevīgi iegādāties abonamentu!

Zemūdens masāža īpaši ieteicama:
- sievietēm pēc dzemdībām, jo zemūdens masāža palīdz relaksēties un uzlabot ādas elastību (1-1,5 mēn. pēc dzemdībām);
- vielmaiņas traucējumu un aptaukošanās gadījumā;
- neirozes, perifērās un centrālās nervu sistēmas slimību un bojājumu gadījumā;
- mugurkaula, balsta – kustību aparāta, locītavu saslimšanu gadījumā, it sevišķi, ja ir kustību ierobežojumi vai limfas atteces traucējumi;
- traumu gadījumā- lauzta roka vai kāja. Masāža palīdz uzlabot asinsriti un limfas riti, un pēc tam jau var sākt muskuļus trenēt arī ar vieglu vingrošanu.

 Zemūdens masāžas labās īpašības:
- Zemūdens masāža sekmē vielmaiņas procesu paātrināšanu, kas palīdz cilvēkam kļūt slaidākam. Šī metode ir efektīvāka nekā ķermeņa ietīšana un citas pret-tauku un pret-celulīta procedūras. Zemūdens masāža ir saudzīgāka pret audiem, siltais ūdens paplašina asinsvadus un līdz ar to aktīvāk šķīdina taukaudus. Protams, notievēšanas procesā ar masāžu vien būs par maz. Par spīti tam, ka tā tiek uzskatīta par pasīvo sportošanu, kas domāta aizņemtiem un slinkiem cilvēkiem, liela daļa sviedru tik un tā būs jāizsvīst sporta zālē, kā arī rūpīgi jāseko līdzi savai ēdienkartei.
- Zemūdens masāža nomierina, jo siltais ūdens ļauj atslābināties muskuļiem. Parastās jeb manuālās masāžas laikā nereti klienti ir saspringti, jo nespēj, guļot uz kušetes, atbrīvoties, savukārt ūdens pelde jau pati par sevi ir nomierinoša, un masāža šo labsajūtu tikai papildina;
- Zemūdens masāžu var papildināt ar aromaterapiju, vannas sāli vai īpašām vannas bumbām, kas šo procedūru padarīs vēl patīkamāku un veselīgāku;
- Zemūdens masāža mazina muguras sāpes un labvēlīgi iedarbojas uz locītavām un to funkcijām. Tāpēc tā tiek plaši pielietota ārstējot kustību- balsta aparātu, muskuļu, sasišu sastiepumus, osteohondrozes un traumu gadījumus.

! Zemūdens masāžas iedarbība uz orgāniem un funkcionālajām sistēmām ir daudzveidīga un, tāpat kā arī citām fizikālās terapijas metodēm, arī zemūdens masāžai tiek individuāli izvērtētas procedūras devas un procedūras ilgums.

Bērniem piedāvājam pērļu vannas.


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Elīna Ribkinska

Elīna Ribkinska