image
 

Ortodontija

 ZVC Zobārstniecības klīnikas kontakti:  Tālrunis: +371 63024731 vai pieteikties vizītei mājas lapā   ONLINE , e pasts: zobarstnieciba@zvcentrs.lv.                                                                           

Sekojiet līdzi jaunumiem Facebook lapā         

Ortodontiskā ārstēšana nozīmē nepareizu zobu un žokļu attiecību korekciju ar izņemamām vai fiksētām aparatūrām (breketēm).

Ortodontiskās ārstēšanas rezultātā var iegūt skaistu smaidu, funkcionālu sakodienu, kā arī netieši uzlabot smaganu veselību. Vienlaikus jāsaprot, ka zobu regulācijai ir arī savi ierobežojumi un riska faktori, jo cilvēka organisma un, it īpaši, augoša organisma atbildes reakcijas nav iespējams precīzi paredzēt. Savukārt, ja pacients izlemj neuzsākt ortodontisko ārstēšanu, visas nevēlamās zobu izmaiņas saglabāsies vai pat pasliktināsies.

ZVC Zobārstniecības klīnikas sertificēti ortodontijas  ārsts - ortodonti pacientam piedāvā kvalitatīvas ārstēšanas metodes, kas atbilst jaunākajiem un atzītākajiem pasaules standartiem.

Ortodontiskie poakalpojumi:

  • Zobu rindas un sakodiena korekcija ar funkcionāliem aparātiem, izņemām platēm, kapēm un standarta miofunkcionāliem aparātiem
  • Breketu sistēmas- metāla un estētiskās, kā arī lingvālās breketes
  • Zobu loka korekcija ar caurspīdīgu kapīšu sistēmu -INVISALIGN
  • Izņemamas un fiksētas retensijas aparatūras


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Jūlija Norenberga

Jūlija Norenberga