image
 

Zobu protezēšana

   ZVC Zobārstniecības klīnikas kontakti:  Tālrunis: +371 63024731 vai pieteikties vizītei mājas lapā   ONLINE , e pasts: zobarstnieciba@zvcentrs.lv.               

Sekojiet līdzi jaunumiem Facebook lapā                                                                                 

 • Zaudēto zoba audu restaurācija ar kroņiem
 • Kosmētiska zobu virsmas atjaunošana
 • Trūkstošo zobu aizvietošana ar neizņemamām protēzēm
 • Daļēja zoba kroņa bojājuma atjaunošana ar inlejām un onlejām
 • Trūkstošo zobu aizvietošana ar izņemamām protēzēm
 • Komplicētu sakodiena defektu restaurācija
 • Pilnas zobu rindas aizvietošana

  ZVC ir plašas zobu protezēšanas iespējas-keramikas un metālkeramikas kroņi un tilti, kuri ir stipri un vizuāli praktiski neatšķiras no pacienta īstajiem zobiem. Ņemot vērā to, ka šādiem kroņiem ir samērā augsta cena, tiek piedāvāta arī alternatīva – lietie kroņi, vai tilti, kuri vizuāli gan nav tik estētiski izskatīgi (metāliski), tomēr stipruma un kvalitātes ziņā neatpaliek no metālkeramikas, pie tam cena ir stipri lētāka.
 • Trūkstošo zobu aizvietošanai un pacienta estētiskā izskata uzlabošanai lieto vairākas alternatīvas protezēšanas metodes - implantātus, izņemamās protēzes, kroņus un tiltus
 • Pie mums iespējams izgatavot izņemamas protēzes. Visu vai daļēju zobu zuduma gadījumā, varam piedāvāt attiecīgi parciālās vai totālās platītes. Zobu plates ir lētākais zobu aizvietošanas variants, kurš ir pieņemams cilvēka organismam. Parciālo plašu priekšrocība ir tā, ka zaudējot vēl kādu zobu, pacientam nav jāpārtaisa visa protēze, bet iztrūkstošo zobu var pielikt jau pie esošās plates. Problēma ar plati ir tā, ka pacientam ir grūti pie tām pierast, gan fiziski, gan psiholoģiski. Tādēļ piedāvājam arī iespēju izgatavot lokveida protēzes ar visām to modifikācijām. Lokveida protēzes ir smalkāk veidotas, precīzākas un stipri mazākas par platēm, tādēļ pacientam pierast pie tām ir daudz vieglāk. Taču atšķirībā no platēm, lokveida protēzes izmaksā stipri vairāk, kā arī cita zoba zuduma gadījumā, tai nevar zobu vairs pielikt, un protēze jāgatavo no jauna. Tas ir svarīgs iemesls, kādēļ lokveida protēzi var gatavot tikai gadījumā, ja palikušie zobi nav bojāti, un ir stabili. Lai izgatavotu lokveida protēzi, jābūt arī pietiekamam skaitam zobu, un tiem jābūt pietiekami stabiliem, lai tos varētu izmantot kā balstus. 

 


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Aleksandra Feoktistova

Aleksandra Feoktistova

Dace Krasko

Dace Krasko

Darja Gvergžde

Darja Gvergžde