image
 

Jaunumi

Jaunākās paaudzes ultrasonogrāfijas izmeklējumi

28.11.2011

Zemgales veselības centrs joprojām par sava darba prioritāti izvirza pakalpojumu kvalitāti, tāpēc pie mums ir pieejamas ļoti plašas diagnostikas iespējas, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Izmeklējumi tiek veikti ātri un efektīvi, sniedzot objektīvus un precīzus rezultātus.

Zemgales veselības centrs saviem pacientiem piedāvā veikt daudzpusīgus izmeklējumus ar firmas „General Electric” 4D Premium klases ultrasonogrāfijas iekārtu „VIVID 7 Dimension Multi – Imaging” . Droši varam apgalvot, ka šobrīd tas ir uzskatāms par modernāko ultrasonogrāfu Zemgales reģionā, kas nodrošina vispusīsirds un asinsvadu izmeklējumus.

Ultrasonogrāfs VIVID 7 sniedz iespēju veikt izmeklējumus ātrāk, efektīvāk un precīzāk!
 

Ultrasonogrāfijas iekārta VIVID 7 ir multifunkcionāla ierīce: kā ehokardiogrāfs tā ļauj izmeklēt sirdi, savukārt, kā doplerogrāfs – asinsvadus:

  • VIVID 7 ehokardiogrāfs - ļauj diagnosticēt dažādas iedzimtas un iegūtas sirds slimības, pavājinātu sirds funkciju, ieraudzīt izmaiņas miokarda gadījumos, infarktiem, aterosklerotiskām sirds asinsvadu izmaiņām un paaugstināta arteriāla asinsspiediena ietekmes.
  • VIVID 7 doplerogrāfs – izmeklē asinsvadu funkcionālo stāvokli, ļauj spriest par slimību izraisītām pārmaiņām asinsvados.
     

Izmeklējumus ar VIVID 7 veic sertificēts ārsts- kardiologs Dr. Juris Lūriņš un sertificēts ārsts - internists Dr. Lilita Antoņenko.

Izmeklējumam ar ultrosonogrāfu VIVID 7 varat pierakstīties pa tālruni 630 84004 vai pieteikties online.