image
 

Jaunumi

Masāža-atpūta ķermenim un prātam

31.03.2011Līdzās profesionālajai rehabilitācijai un slimību profilaksei, Zemgales veselības centrs saviem klientiem piedāvā arī skaistumkopšanas un relaksācijas procedūras, kas balstītas uz medicīnisku un veselību atjaunošu procedūru zinātniski tehnoloģiskās bāzes.

Masāža jau sen ir pazīstama kā ārstējoša un ķermeni lutinoša procedūra. Vispārēja masāža, pielietojot dažādas aromātiskās eļļas, dod iespēju iedarboties uz cilvēka emocijām, ķermeni un prātu. Šī metode ļauj realizēt vispusīgu terapiju, iedarbojoties gan uz cilvēka garīgo, gan fizisko ķermeni.

Ilgstošs saspringts darbs, stress un depresija – mūsu laikmeta raksturīgas sastāvdaļas – grauj cilvēka darbaspējas un fizisko veselību, kā arī nomāc garu un postoši iedarbojas uz emocionālo stāvokli. Savukārt aromātiskās eļļas netveramā veidā iedarbojas uz fizisko un garīgo ķermeni, tādējādi palīdzot atgūt harmoniju sevī, paaugstināt darbaspējas, uzturēt harmoniju dvēselē, kā arī tonizēt vai relaksēt ķermeni, atkarībā no tā, ar kādu aromātu veikta procedūra.

Ēteriskās eļļas, ko pielieto aromterapijā iedarbojas uz organismu divējādi – iekļūstot organismā caur ādu un ieelpojot. Cilvēka organismā šīs vielas darbojas līdzīgi hormoniem, regulējot organisma sistēmu darbību.

Mūsu speciālists strādā ar kompānijas "Kobashi" profesionālajiem aromterapijas organic produktiem. Pielietojot šo terapiju, mēs piedāvājam saviem klientiem atgūt pozitīvas emocijas un garīgo līdzsvaru, stimulēt imūnsistēmu, kā arī iegūt kosmetoloģisku efektu, iedarbojoties uz ādu, jo daudzām eļļām piedēvē jaunības eliksīra spēku. Savukārt masāžas elementi uzlabos asinsriti, tonizēs vai relaksēs ķermeni, atslābinās muskuļus un normalizēs dažādu organisma sistēmu darbību.

Masāžu ar aromātiskajām eļļām iesakām kā vienreizēju pasākumu nedēļas nogalē vai arī kā spēku atjaunošanas avotu pēc saspringtas darba dienas. Savukārt ķermeņa garīgā un fiziskā līdzsvara atgūšanai, kompleksi ar veselības problēmu risināšanu, masāžu ar aromātiskajām eļļām piedāvājam kā dziedinošu ārstniecības kursu.

Konsultējoties ar fizioterapeitu, iespējams relaksējošo masāžu papildināt arī ar citām fizioterapijas tehnoloģijām skaistumam un veselības veicināšanai.

Ieprieciniet savus mīļos svētkos, uzdāviniet iespēju izbaudīt relaksējošu ķermeņa masāžu vai Taizemes pēdu masāžu!
Dāvanu kartes iespējams iegādāties Zemgales veselības centra reģistratūrā.


Tālrunis pierakstam un informācijai: 63084627

Zemgales veselības centrā veic arī ārstnieciskās masāžas. Vairāk informācijas šeit.