image
 

Jaunumi

Nāc ar ģimenes ārsta nosūtījumu!

20.12.2010

Informējam, ka Zemgales veselības centrā joprojām ir pieejami valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi. Tas nozīmē, ka Zemgales veselības centrs turpina pieņemt pacientus ar ģimenes ārsta nosūtījumiem gan uz diagnostikas izmeklējumiem, gan pie speciālistiem.

» Lasīt tālāk

Jaunums - Cigun vingrošana

17.12.2010

Zemgales veselības centrs piedāvā piedalīties Cigun vingrošanas nodarbībās. Cigun ir atveseļošanās vingrošana, kas palīdz sakārtot cilvēka domāšanu un iemāca dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli. Vingrojumu kompleksu pamatā ir plūstošas kustības, pareiza elpošana un domu sakārtošana.

» Lasīt tālāk

Bezmaksas konsultācijas pie galvassāpju speciālista

17.11.2010

2010.gada 8.decembrī Zemgales veselības centrā norisināsies migrēnas diena, kuras ietvaros Jums ir iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas pie galvassāpju speciālistes Dainas Jēgeres. Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni: 27814949

» Lasīt tālāk

Esi stiprāks par gripu-vakcinējies!

10.11.2010Nepadodies gripai! No 12.11.2010.  vakcinējies pret gripu tikai par Ls 6 un esi drošs par savu veselību visa gada garumā.

» Lasīt tālāk

Gluda āda-to vari iegūt arī tu

29.10.2010

Dzīves laikā mūsu sejas āda ir pakļauta daudziem kairinājumiem – saule, mīmika, kosmētika - kas laika gaitā veicina grumbiņu veidošanos. Ar laiku šīs grumbiņas piešķir sejai negatīvu izteiksmi, piemēram, dusmas vai nogurumu. Efektīvākais risinājums, kā izlīdzināt krunciņas un iegūt gludu, starojošu ādu, ir botulīna toksīna injekcijas.

Visu novembri Zemgales veselības centrā iespējams veikt botulīna toksīna injekcijas ar 20% atlaidi.

» Lasīt tālāk

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA PSORIĀZES PACIENTIEM

15.10.2010

Pasaules Psoriāzes dienas ietvaros laika posmā no 25.10. līdz 29.10. Latvijas dermatologi ir raduši iespēju samazināt vizītes/ konsultācijas cenu pie dermatologa visiem psoriāzes pacientiem. 29.oktobrī psoriāzes pacienti tiek laipni aicināti uz BEZMAKSAS konsultāciju pie dermatologa arī Zemgales veselības centrā.

» Lasīt tālāk

uzņēmuma nosaukuma maiņa

29.09.2010

Cien. pacienti un sadarbības partneri!

Informējam, ka no 2010.gada 17.septembra uzņēmums SIA „Jelgavas rajona slimnīca” ir mainījis nosaukumu uz SIA „Zemgales veselības centrs”.

» Lasīt tālāk

BEZMAKSAS FIZIOTERAPEITA KONSULTĀCIJA

01.09.2010

Šā gada 8.septembrī tiek atzīmēta Vispasaules Fizioterapijas diena. Jau otro gadu Vispasaules fizioterapijas dienas aktivitātēs iesaistās arī Latvijas Fizioterapeitu asociācija. Par godu šai dienai, visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības uzlabošanā un saglabāšanā. 8.septembrī, Vispasaules Fizioterapijas dienas ietvaros, aicinām izmantot iespēju saņemt BEZMAKSAS FIZIOTERAPEITU KONSULTĀCIJAS arī Zemgales veselības centrā.

» Lasīt tālāk

Bezmaksas veselības aprūpe mājās

23.08.2010

Zemgales veselības centrs aicina iedzīvotājus izmantot bezmaksas pakalpojumu „veselības aprūpe mājās”. Šis pakalpojums  ievērojami atvieglo atveseļošanās procesu, jo pēc operācijām, slimībām vai traumām, pēc kurām vairs nav nepieciešams uzkavēties stacionārā, iespējams agrāk doties mājās un, tajā pašā laikā, turpināt saņemt kvalitatīvu, valsts finansētu veselības aprūpi.

» Lasīt tālāk

Akcija topošajām māmiņām!

09.08.2010

Laika posmā no 9.augusta līdz 9.oktobrim Centrālā Laboratorija rīko akciju topošajām māmiņām. Šajā laika posmā visi laboratorijas maksas pakalpojumi pieejami ar 10% atlaidi, savukārt, topošās māmiņas, kas veiks analīzes Centrālajā Laboratorijā, saņems īpašu dāvanu. Uzziniet vairāk par akciju šeit!

» Lasīt tālāk

Augusts-lielo atlaižu mēnesis

30.07.2010


Laika posmā no 01.08.2010. līdz 31.08.2010. Zemgales veselības centrs saviem pacientiem piedāvā iespēju izmantot vairākus pakalpojumus ar ievērojamām atlaidēm, līdz pat 50%. IZMANTOJIET IESPĒJU!

» Lasīt tālāk

Acu slimību diagnostikas pakalpojumi

07.06.2010

Vecuma mākulas deģenerācija (VMD) ir lēni progresējoša, neatgriezeniska slimība, kas skar tīklenes centrālo rajonu un izraisa būtisku redzes pasliktināšanos. VMD ir galvenais redzes zuduma iemesls cilvēkiem pēc 50 gadu vecuma. Cilvēkiem, kurus skārusi VMD, ir grūti lasīt, vadīt automobili un veikt citas aktivitātes, kur nepieciešama skaidra centrālā redze. Par to, kā šo slimību diagnosticēt un ārstēt, lasiet šeit!

» Lasīt tālāk

tavs ieguldījums veselām un skaistām kājām

02.06.2010

Katram no mums ir svarīgi izjust kustību brīvību - sajūtu, kuru dod spēja brīvi darboties, veikt ikdienas aktivitātes, atpūsties, sportot. Viena no galvenajām kustības brīvības sastāvdaļām ir Jūsu kāju veselība, kurā ietilpst gan pārvietošanās funkcija, gan estētiskais izskats. Izmantojiet Zemgales veselības centra īpašo piedāvājumu un parūpējieties par savu kāju veselību! Sīkāku informāciju  skatīt šeit.

» Lasīt tālāk

Informācija par 19.jūniju

27.05.2010


Informējam, ka sestdien, 2010.gada 19.jūnijā pieraksts pie Zemgales veselības centra ārstiem un speciālistiem netiek veikts un šajā dienā veselības centrs būs slēgts.

» Lasīt tālāk

EUROMELANOMA-BEZMAKSAS IESPĒJA PĀRBAUDĪT SAVAS DZIMUMZĪMES

28.04.2010

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies Euromelanomas diena! Šogad akcija norisināsies 10. maijā un tās ietvaros dermatologi veiks ādas jaunveidojumu diagnostiku un sniegs konsultācijas bez maksas. Šādas pārbaudes būs iespējams veikt arī pie Zemgales veselības centra dermatologiem.

» Lasīt tālāk