image
 

Jaunumi

Pakalpojumu programma topošajiem un jaunajiem vecākiem

26.04.2010

Zemgales veselības centrs ir izveidojis īpašu pakalpojumu programmu topošajiem un jaunajiem vecākiem. Veidojot šo programmu, mūsu mērķis bija piedāvāt tādus pakalpojumus, kas atvieglotu un ļautu izbaudīt skaisto bērniņa gaidīšanas laiku topošajiem vecākiem un palīdzētu atgūties pēc dzemdībām jaunajām māmiņām.
Maijā piedāvājam īpašas atlaides māmiņām! Skatīt šeit.

» Lasīt tālāk

Vai tu zini visu par savu ādu?

30.03.2010

Līdz sauļošanās sezonai palicis pavisam nedaudz un šajā laikā īpaša uzmanība būtu jāpievērš ādai. Jau pavasarī ieteicams pārbaudīt savas ādas stāvokli un uzzināt, kā pareizi par to rūpēties. Tieši tāpēc Zemgales veselības centrs aprīlī piedāvā saviem klientiem īpašu pakalpojumu par īpašu cenu! IESKATIES!

» Lasīt tālāk

Estētiskā dermatoloģija

18.03.2010

Tuvojas vasara un lielākā daļa cilvēku sāk domāt, kā tai pienācīgi sagatavoties. Kāds atsācis sportot, kāds dodas iegūt vasarīgu iedegumu solārijā, savukārt Zemgales veselības centrs piedāvā iespēju parūpēties par savu ādu. Esam izveidojuši jaunu pakalpojumu grupu - ESTĒTISKĀ DERMATOLOĢIJA.

» Lasīt tālāk

Sagaidām pavasari ar zemākām cenām

08.03.2010

Zemgales veselības centrs ar prieku paziņo, ka cenu samazinājums aktuālākajiem centra pakalpojumiem turpinās.
Šajā pavasarī esam raduši iespēju samazināt cenas vairākiem rehabilitācijas nodaļas pakalpojumiem. Iepazīstieties ar jaunajām cenām šeit!

» Lasīt tālāk

Pakalpojumi bērniem

02.02.2010

Kas gan vecākiem var būt svarīgāks par savu bērnu veselību! Mēs vēlamies, lai mūsu bērni būtu veseli, augtu stipri, gudri un pilni enerģijas. Tāpēc brīžos, kad mūsu bērnus nomāc kāda slimība, mēs vēlamies saņemt vislabāko ārstēšanu.
Zemgales veselības centrā strādā zinoši un pieredzējuši bērnu ārsti dažādās medicīnas nozarēs. Skatīt šeit!

» Lasīt tālāk

Vingrošana jaunajām māmiņām kopā ar mazuļiem

29.01.2010


Jaunajām māmiņām parasti ir grūti izbrīvēt laiku vingrošanas nodarbībām, jo nav iespējas atstāt bērnu, jāsaplāno bērniņa barošanas režīms, kā arī jānolemj, kam bērniņu uzticēt. Tas viss rada papildus problēmas un ir apgrūtinoši. Lai risinātu šo situāciju, mēs Jums piedāvājam vingrot kopā ar savu bērniņu!

» Lasīt tālāk

BEZMAKSAS PACIENTU VESELĪBAS APRŪPE MĀJĀS

13.01.2010

Bezmaksas veselības aprūpes pakalpojums mājās tiek sniegts, ja pacients medicīnisku indikāciju dēļ nespēj ierasties ārstniecības iestādē. Šajā gadījumā Zemgales veselības centra medicīnas personāls apciemo pacientu mājās līdz pat divām reizēm dienā un veic nepieciešamās procedūras.

» Lasīt tālāk

Zemgales veselības centrā jauna automašīnu stāvvieta!

10.11.2009

Zemgales veselības centrs ir mūsdienīga ārstniecības iestāde un pacientu plūsmas ik dienu kļūst lielākas. Tāpēc, lai mūsu pacientiem vairs nebūtu jālauza galva par to ,kur novietot savu automašīnu, esam paplašinājuši Zemgales veselības centra autostāvvietas ietilpību un to atjaunojuši, ērtai lietošanai katram mūsu klientam. Pacients var novietot savu auto stāvlaukumā bez maksas līdz 2 stundām!

» Lasīt tālāk

Reklāmas baneris Zemgales veselības centra mājas lapā!

30.10.2009

Piedāvājam izvietot reklāmas banerus Zemgales veselības centra mājas lapā zvc.lv!

Lai aktīvi popularizētu savu mājas lapu vai kādu produktu, piedāvājam izveidot un izvietot reklāmas banerus Zemgales veselības centra mājas lapā
zvc.lv ! Pasūtot baneri - iegūsiet efektīvu reklāmas veidu, kas spēj piesaistīt uzmanību jūsu mājas lapai, uzņēmumam, piedāvātajam pakalpojumam jeb precei.

Sīkāka informācija pa tālruni: 2 6870287

» Lasīt tālāk

Galvassāpju speciālista konsultācija bez maksas!

21.10.2009

Vai Jums ir MIGRĒNA?
Jums ir iespēja saņemt galvassāpju speciālista Dainas Jēgeres konsultāciju bez maksas!
Dr. Daina Jēgere pacientus pieņems 4.novembrī no plkst.10:00 līdz 15:00
, 305. kabinetā.
Lūdzam pieteikties pa tālruni: 63084004

» Lasīt tālāk

Pie Acu ārsta bez ģimenes ārsta nosūtījuma

12.10.2009

No 01.10.2009. OFTALMOLOGS jeb acu ārsts ir tiešās pieejamības speciālists.
Tas nozīmē, ka ikviens pacients var apmeklēt acu ārstu bez ģimenes ārta nosūtījuma un maksājot tikai pacienta iemaksu.
Zemgales veselības centra ārsti veic vispusīgu, mūsdienīgu redzes pārbaudi un acu slimību diagnostiku, sniedz konsultācijas par ārstēšanu un profilaksi pieaugušajiem un bērniem, kā arī veic oftalmoloģiskās operācijas.
Pieraksts pa tālruni: 630 84004.

» Lasīt tālāk

Kaulu masas blīvuma diagnostika

08.10.2009

Zemgales veselības centrā ikvienam pacientam ir iespēja veikt kaulu masas blīvuma mērījumus jeb OSTEODENSITOMETRIJU, maksājot tikai pacienta iemaksu Ls 2,-. Lai to veiktu, Jums ir nepieciešams tikai ārsta nosūtījums!
Ar Osteodensitometrijas palīdzību veic osteoporozes diagnosticēšanu.
Vienā osteodensitometrijas izmeklējumu reizē var veikt mugurkaula un abu gūžu izmeklējumus vienlaicīgi un par vienu cenu!

» Lasīt tālāk

Pasaules kontracepcijas diena

24.09.2009

Laipni aicināts ikviens interesents!
Pasākuma norises vieta:

3.stāvā pie strūklakas un 313.kabinetā
Pasākuma norises datums un laiks:
29.09.2009. (Otrdiena)
14:00- 18:00
Kas notiks:
1. Bezmaksas konsultācijas par kontracepcijas jautājumiem pie ginekoloģes Dr.Jolantas Pujātes.
2. Iespēja klātienē apskatīt, pataustīt dažādus kontracepcijas līdzekļus un uzzināt kompetentu informāciju par kontracepcijas līdzekļiem, kas šobrīd pieejami Latvijā. Pasākumā ar savu produkciju un informatīvajiem bukletiem piedalīsies arī vairākas kompānijas, kas nodarbojas ar šo līdzekļu pārdošanu.

» Lasīt tālāk

Infektologs

23.07.2009

Zemgales veselības centrā sāk pieņemt ārsts- infektologs!
Arvien biežāk Latvijas iedzīvotājus sāk skart dažādas jaunas infekcijas slimības un vīrusi
, tāpēc pacientiem nepieciešama kvalificēta šo saslimšanu diagnostika un ārstēšana. Līdz šim Jelgavas pacientiem šo slimību gadījumos bija jāmēro ceļš līdz Rīgai, taču tagad paplašinot medicīnisko pakalpojumu klāstu, Zemgales veselības centrs no 01.08.2009. saviem pacientiem piedāvā sertificēta ārsta-infektologa pakalpojumus tepat Jelgavā.

» Lasīt tālāk

Zemgales veselības centrs - pacientiem draudzīgākā vide

09.06.2009

Veselības ministrijas un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas "Sustento" organizētās aptaujas ietvaros, Zemgales veselības centrs ir atzīts par medicīnas iestādi ar pacientiem draudzīgāko vidi, tādēļ 2009.gada 12.jūnijā Zemgales veselības centram tika pasniegts atzinības raksts.

Skaties šeit:

» Lasīt tālāk