image

Akcijas

EUROMELANOMAS DIENA 2014
 

BEZMAKSAS IESPĒJA PĀRBAUDĪT SAVAS DZIMUMZĪMES!
Ik gadu Eiropas valstīs norisinās ādas vēža profilakses kampaņa „Euro Melanoma”
, kuras mērķis ir cīnīties pret ādas vēzi. Arī Zemgales veselības centrs jau sesto gadu ir iesaistījies šajā kampaņā, kuras ietvaros 22.maijā ikvienam interesentam, kurš ievērojis uz savas ādas aizdomīgas dzimumzīmes vai audzējiem līdzīgus veidojumus, tiks piedāvāta dermatologa bezmaksas apskate un konsultācija!
Bezmaksas pārbaudes tiks veiktas pēc pieraksta.

TĀLRUNIS PIERAKSTAM: 63084004 vai  ONLINE

PĀRBAUDES VEIKS:  dermatologs dr.Laila Atslēdziņa. 

AKCIJAS TURPINĀJUMS:

Šīs akcijas ietvaros ik gadu saņemam milzīgu pacientu interesi, tāpēc tiem, kuri nepaspēs pierakstīties uz bezmaksas dzimumzīmju pārbaudi 22.maijā,  būs iespēja veikt šo pārbaudi un saņemt dermatologa konsultācijas ar atlaidi. Akcija darbosies laika posmā no 29.05.2014. līdz 26.06.2014.

(Akcijas turpinājuma cena:   dermatoskopija un dermatologa konsultācija Eur 22.75,-
 Akcijas turpinājums spēkā:  līdz 26.06.2014.)

  __________________________________________________________________________________________

AKCIJA- NE MELANOMAS DIENA


No 2013.gada 09.septembra līdz 06.oktobrim ZVC piedalās akcijā
"NE MELANOMAS DIENA" ,
kuras ietvaros pacientus pieņems
dermatoloģe Dr. Laila Atslēdziņa- Pacientiem no 60-80 gadiem
speciālista apmeklējums 8.00 Ls (atlaide 50%)

Pacientiem no 80 gadiem
speciālista apmeklējums ir bezmaksas (atlaide 1

 

 

 

 

 (Akcija spēkā līdz 06.10.2013.)

______________________________________________________________

euromelanoma 2013

 

Ik gadu Eiropas valstīs norisinās ādas vēža profilakses kampaņa „Euro Melanoma”, kuras mērķis ir cīnīties pret ādas vēzi. Arī Zemgales veselības centrs jau piekto gadu ir iesaistījies šajā kampaņā, kuras ietvaros 13.maijā ikvienam interesentam, kurš ievērojis uz savas ādas aizdomīgas dzimumzīmes vai audzējiem līdzīgus veidojumus, tiks piedāvāta dermatologa bezmaksas apskate un konsultācija!
Bezmaksas pārbaudes tiks veiktas pēc pieraksta,

tāpēc zvaniet pa tālruni: 630 84004
Pārbaudes veiks
dermatologs dr.Laila Atslēdziņa. 

AKCIJAS TURPINĀJUMS:
Šīs akcijas ietvaros ik gadu saņemam milzīgu pacientu interesi, tāpēc tiem, kuri nepaspēs pierakstīties uz bezmaksas dzimumzīmju pārbaudi 13.maijā,  laika posmā no 13.05. līdz 31.05.  būs iespēja veikt šo pārbaudi par puscenu!

__________________________________________________________________________________________

 Vakcinējies pret gripu par akcijas cenu!

 (Akcija spēkā līdz 28.02.2013.)

 

 AKCIJA

Idflu  gripas vakcīna

10.50,-  Ls

7.00,-   LS

Katru gadu aktuāls ir jautājums par vakcinēšanos pret gripu. Pat ja esat vesels, aktīvs pieaugušais Jūs esat pakļauts riskam inficēties ar gripu kā jebkurš cits. Turklāt gripas simptomi parādās 1-4 dienas pēc inficēšanās, tāpēc Jūs varat inficēt apkārtējos neapzinoties, ka esat slims. Vakcinēšanās ir atzīta par efektīvāko metodi kā sevi pasargāt no gripas. Viena vakcīnas deva pasargā cilvēku no gripas visu ziemu.

 

Mēs pacientiem piedāvājam jauna veida gripas vakcīnu IDflu, kura ādas virskārtā tiek ievadīta, izmantojot inovatīvo mikroinjekcijas sistēmu, kas ir līdz 10 reizēm mazāka un tievāka par parasto adatu. Šī vakcīnas īpašība noteikti iepriecinās tos cilvēkus, kas parasti no vakcinēšanās ir izvairījušies tikai tāpēc, ka baidās no lielās adatas un tās ievadīšanas dziļi ādā. Jaunā vakcīna ir gandrīz nesāpīga un ļoti maiga. IDflu vakcīnai ir novērojama arī daudz labāka panesamība nekā parastajai vakcīnai. Tā kā vakcīna tiek ievadīta tikai ādas virskārtā, visbiežāk novērotās blaknes pēc vakcinācijas ir lokālas reakcijas (ādas apsārtums, nieze) injekcijas vietā.

Izmantojot atbilstošu 9mg devu, IDflu vakcīna piedāvā drošu un efektīvu aizsardzību pieaugušajiem vecumā no 18-59 gadiem. IDflu nodrošina aizsardzību pret gripu, kas ir līdzvērtīga klasiskajām gripas vakcīnām.

Galvenās IDflu priekšrocības:
- pasargā no saslimšanas ar gripu tik pat efektīvi kā parastā gripas vakcīna;
- nesāpīga, jo adata ir 10 reizes mazāka un tievāka;
- ātra un droša ievadīšana ādas virskārtā;
- iespējamas tikai nelielas lokālas blakusparādības.

(Vakcinēties pret gripu joprojām ir iespējams arī ar parasto vakcīnu!)

Vairāk informācijas par vakcinēšanos Jūs varat iegūt šeit vai pa tālruni 630 84004.


__________________________________________________________________________________________


BEZMAKSAS PSIHOTERAPEITA KONSULTĀCIJA!

NENOKAVĒ- PIERAKSTIES!
Reģistratūras tālr.:  630 84004 

Tā kā visā pasaulē tikai 25% pacientu ar depresiju saņem adekvātu ārstēšanu, Pasaules Veslības organizācija (PVO) šogad 10. oktobrI ir pasludinājusi par Vispasaules depresijas dienu. Atbalstot PVO iniciatīvu, arī Zemgales Veselības centrs rīko depresijas dienu.
Pirmdien- 08.10.2013.
no pl.12:00 līdz 16:00

Ārste- psihoterapeite Inta Zīle
sniegs bezmaksas konsultācijas un atbildēs uz visiem jautājumiem saistībā ar depresiju.

Pasaules Psihiskās veselības dienā tiks pievērsta uzmanību depresijai kā globālās krīzes sekām.

2012. gada psihiskās veselības dienu devīze: „ Depresija- globāla krīze”.

Depresija pēc Pasaules Veselības organizācijas datiem ir trešā nozīmīgākā sabiedrības veselību ietekmējošā slimība, un tiek prognozēta kā galvenā cilvēku veselību ietekmējošā problēma 2030.gadā.

Depresija ir slimība, kurai raksturīgs nomākts garastāvoklis, samazināta enerģija, vainas izjūta, zema pašvērtība, miega un ēstgribas traucējumi. Depresijai ir hroniska gaita, un tā ievērojami samazina cilvēka spējas tikt galā ar ikdienas pienākumiem. Depresijas sliktākais iznākums ir pašnāvība. Personas, kas cieš no depresīviem traucējumiem, nespēj pilnvērtīgi rūpēties par ne par sevi, ne būt valsts labklājības cēlēji: nespēja redzēt radošus risinājumus ikdienas problēmām, darbaspēju daļējs vai pilnīgs zudums, liels risks atkarības vielu kaitējošai ietekmei un nevērībai pret savu veselību, palielināts nelaimes gadījumu risks ir tikai daļa no neārstēta depresīva garastāvokļa sekām.

Visā pasaulē ir vairāki kopīgi depresijas riska faktori. Sievietēm risks saslimt ar depresiju ir līdz 3 reizēm lielāks nekā vīriešiem. Ekonomiskas problēmas, nabadzība, un nespēja nomaksāt ikdienas tēriņus palielina risku depresijai. Sociāli ierobežotas iespējas, zema izglītība palielina risku saslimt ar depresiju. Nozīme ir iedzimtībai un vardarbībai. Šķiršanās un zaudējumi ir riska faktori depresijai, īpaši vīriešiem. Pasaules Psihiskās veselības federācija pievērš uzmanību, ka ekonomiskā recesija ir depresiju veicinošs faktors, no kura nākotnē cietīs ekonomisko krīzi pārdzīvojušo vecāku bērni.
Depresijas ārstēšanā ir daudz iespēju un vēl vairāk šķēršļu. Tikai katrs trešais līdz desmitais depresijas pacients vēršas pēc palīdzības. Depresijas diagnostiku un ārstēšanu bieži apgrūtina tās kombinēšanās ar dažādām somatiskām saslimšanām, kā arī t.s. maskētās depresijas. Pasaules Psihiskās veselības federācija konstatējusi, ka tikai katrs ceturtais cilvēks, kurš cieš no depresijas, saņem piemērotu ārstēšanu. To ietekmē cilvēku neinformētība par saslimšanu, pastāvošā veselības aprūpes sistēma un finansiālie ierobežojumi.

Atbalsot PVO iniciatīvu, Zemgales Veselības centrs rīko Depresijas dienu, lai turpinātu sabiedrības izglītošanu par psihisko veselību, īpašu uzmanību šoreiz pievēršot jautājumiem par depresiju, tās ārstēšanu un depresijas profilakses faktoriem. Depresijas dienā, 8.10., ikviens ir aicināts uzdot jautājumus ārstei- psihoterapeitei Intai Zīlei par depresiju un citiem psihiskās veselības jautājumiem laikā no pl.12-16.00.

__________________________________________________________________________________________

 

 

euromelanoma 2012

 

Ik gadu Eiropas valstīs norisinās ādas vēža profilakses kampaņa „Euro Melanoma”, kuras mērķis ir cīnīties pret ādas vēzi. Arī Zemgales veselības centrs jau ceturto gadu ir iesaistījies šajā kampaņā, kuras ietvaros 07.maijā ikvienam interesentam, kurš ievērojis uz savas ādas aizdomīgas dzimumzīmes vai audzējiem līdzīgus veidojumus, tiks piedāvāta dermatologa bezmaksas apskate un konsultācija!
Bezmaksas pārbaudes tiks veiktas pēc pieraksta,
tāpēc zvaniet pa tālruni: 630 84004
Pārbaudes veiks dermatologs dr.Laila Atslēdziņa. 

AKCIJAS TURPINĀJUMS:
Šīs akcijas ietvaros ik gadu saņemam milzīgu pacientu interesi, tāpēc tiem, kuri nepaspēs pierakstīties uz bezmaksas dzimumzīmju pārbaudi 07.maijā,  laika posmā no 08.05.2012.  līdz 07.06.2012.  būs iespēja veikt šo pārbaudi par puscenu!
__________________________________________________________________________________________

Bezmaksas galvassāpju speciālista konsultācija!
Piesakies uz bezmaksas konsultāciju pie galvassāpju speciālistes dr. Dainas Jēgeres!
Bezmaksas konsultācija notiks 2012.g. 28. martā,
Zemgales veselības centrā
no plkst 8:30 - 12:30

Pieteikšanās tālrunis:
27814949

Vai mēdz būt tā, ka Tavas ikdienas aktivitātes traucē galvassāpes?

Ja JĀ – tad atbildi uz zemākesošajiem jautājumiem:
- Vai galvassāpes ir vienā galvas pusē?
- Vai tās ir ļoti stipras un pulsējoša rakstura?
- Vai sāpes bieži pavada nelaba dūša un/vai vemšana?
- Vai sāpes pavada nepatika pret gaismu un skaņu?
- Vai galvassāpes pastiprinās fiziskas slodzes laikā?
- Vai galvassāpes ierobežo ikdienas aktivitātes?
Ja uz vismaz trīs jautājumiem esi atbildējis JĀ, tad visticamāk Tev ir migrēna, tāpēc ieteicams griezties pie speciālista!

MIGRĒNA

  • Migrēna ir viens no galvassāpju veidiem, kam raksturīgas lēkmjveida sāpes vienā galvas pusē. Galvassāpes, ko izraisa migrēna bieži ir ļoti smagas un sāpīgas, turklāt tās bieži pavada vairāki maņas traucējumi, piemēram, gaismas uzplaiksnījumi, roku un kāju tirpšana, slikta dūša un paaugstināta jutība pret gaismu un skaņu. Mokošās migrēnas sāpes var ilgt vairākas stundas vai pat dienas.
  • Migrēnas cēloņi var būt ļoti dažādi un katram cilvēkam individuāli. Galvenie migrēnas izraisītāji var būt alerģijas, fizisks vai emocionāls stress, neregulārs dienas režīms – ēdienreizes un miegs, smēķēšana, menstruālā cikla izmaiņas u.c. Lai izbeigtu migrēnas lēkmju atkārtošanos, nepieciešams likvidēt faktorus, kas tās izraisa un veicina. Svarīgi ir ievērot pareizu darba un atpūtas režīmu, atturēties no alkoholiskajiem dzērieniem un smēķēšanas, jāēd noteiktā laikā un pietiekami jāizguļas. Tomēr efektīvāko ārstēšanas metodi katra individuālajā gadījumā var ieteikt tikai ārsts, tāpēc migrēnas gadījumā noteikti būtu vēlams konsultēties ar speciālistu.

__________________________________________________________________________________________

PSORIĀZES NEDĒĻA- BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAS !


No 31.oktobra līdz 04.novembrim
Latvijā norisinās Psoriāzes nedēļa,
kuras ietvaros Zemgales veselības centrs
2012.gada 03.novembrī
no plkst.8:00- 11:00
piedāvā bezmaksas konsultācijas psoriāzes jautājumos!
Konsultācijas veiks:
ārste- dermatoloģe L.Atslēdziņa.


Uz bezmaksas konsultāciju ir laipni aicināts ikviens,
kuram ir aizdomas par psoriāzi,
kā arī tie pacienti, kuri jau zina par šo saslimšanu!

 

PSORIĀZE
Psoriāze ir hroniska ādas slimība, kas medicīnā pazīstama jau no Hipokrāta laikiem. Visbiežāk ar to slimo Ziemeļeiropas valstu iedzīvotāji. No psoriāzes cieš 2—3% iedzīvotāju. Tā var sākties jebkurā vecumā, taču vairumam pacientu psoriāze parādās 20-30 vai 50-60 gadu vecumā. Psoriāze ir neparedzama slimība, kura bieži var ilgt visa mūža garumā, periodiski uzliesmojot. Psoriāzes smaguma pakāpe var būt ļoti dažāda.
Psoriāze visbiežāk parādās galvas matainajā daļā un uz elkoņu un ceļu atlieces virsmām. Uz ādas redzami sārti, labi norobežoti plankumi, kuru virsma klāta ar sudraboti baltām, viegli noņemamām zvīņām. Tomēr izsitumi var būt jebkurā ķermeņa daļā, un to lielums — loti dažāds, no punktveida līdz pat plašiem un saplūstošiem. Izsitumi parasti neniez. Ja pirmie psoriāzes izsitumi parādās galvas matainajā daļā, rodas iespaids, ka pastiprināti veidojas blaugznas. Vairāki slimnieki pie ārsta griezušies pēc tam, kad ilgstoši un nesekmīgi izmēģinājuši dažādus pret blaugznu šampūnus.
Slimības ilgums ir neprognozējams- vairumam pacientu šī slimība uzliesmo un pēc kāda laika norimst, taču neviens nevar pateikt, kad un kā izpaudīsies nākamais slimības paasinājums.

Psoriāzes gadījumā ir svarīgi savlaicīgi vērsties pie ārsta, kurš noteiks Jums ārstēšanās plānu !
Pareizi ārstējot šo slimību, ar to var labi sadzīvot un tā netraucē ikdienas dzīvē.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
1. Kā rodas psoriāze?
Psoriāze ir ģenētiska slimība, ko izraisa vairāki gēni. To ierosina vides faktori, kas var būt ārēji, piemēram, sezonas maiņa vai apģērbs, kas berž ādu, kā arī iekšēji, piemēram, infekcijas slimības, emocionāls stress un daži medikamentu veidi.
Līdz ar ģenētiskajiem un vides faktoriem, kas nosaka pastiprinātu slimības rašanās tendenci, var rasties arī ādas specifiskās imūnās reakcijas, kas izraisa iekaisumu.
2. Vai psoriāzi var izārstēt?
Šobrīd nav pieejamas zāles, lai izārstētu psoriāzi uz visiem laikiem, bet redzamo ādas bojājumu izzušanu var panākt ar dažādiem medikamentiem. Katrs savādāk tiek galā ar psoriāzi, un terapijas izvēlei lielā mērā vajadzētu balstīties uz jūsu un ārsta dialogu.
Būtiski ir pareizi lietot izvēlēto ārstēšanas metodi. Lai cik efektīva būtu ārstēšanas metode, tā visticamāk neiedarbosies vai pastiprinās psoriāzi, ja tiks nepareizi lietota.
3. Kā psoriāze ietekmē cilvēka dzīvi?
Lai arī psoriāze reti apdraud dzīvību, tai ir nozīmīga ietekme uz dzīves kvalitāti. Tā kā tā ir hroniska slimība, kas saistīta ar neglītu izskatu, tā bieži ir par iemeslu zemai pašapziņai, traucē justies labi un ar laiku izraisa depresiju. Psoriāzes slimniekiem bieži ir grūti komunicēt ar citiem cilvēkiem, it īpaši, ja ādas bojājumi ir redzami, piemēram, uz sejas, galvas matainajā daļā vai uz plaukstām.
4. Vai psoriāze ir lipīga?
Nē, un tāpēc nav iemesla izvairīties no fiziska kontakta ar citiem cilvēkiem.
5. Vai psoriāzi var izārstēt?
Nē, psoriāze ir hroniska slimība mūža garumā. Ārstēšana var efektīvi samazināt psoriāzes simptomus un uzlabot dzīves kvalitāti.

Sīkāku informāciju par psoriāzi varat atrast mājas lapā : http://www.psorinfo.lv

____________________________________________________________

SEPTEMBRIS 2012 - ATLAIDES TURPINĀS !

Izmanto iespēju!

Novērtējot iedzīvotāju lielo atsaucību, Zemgales veselības centrs turpina lielo atlaižu piedāvājumu arī septembrī.

ATLAIDES piemērotas gandrīz visiem pakalpojumiem!

 

SEPTEMBRĪ ATLAIDES TURPINĀS !


Agrāk par medicīniskajiem pakalpojumiem paši maksāja tie pacienti, kuri negribēja gaidīt rindā vai vēlējās ārstu apmeklēt sev ērtākā laikā, nekā piedāvāja valsts finansētie mediķi. Taču situācija mainījās pēc tam, kad būtiski saruka cilvēku maksātspēja un valsts apmaksāto medicīnas pakalpojumu īpatsvars, kā rezultātā, lai tiktu uz ārsta konsultāciju vai izmeklējumu, pacientam dažreiz jāgaida pat 2- 3 mēneši.Tagad maksas pakalpojumiem (ārstniecības pakalpojumi, kurus pilnībā sedz pacients) ir daudz lielāka nozīme, jo tie nodrošina vispārēju veselības aprūpes pieejamību pacientam. Ja nav pieejama valsts apmaksātā veselības aprūpe un maksas pakalpojumi būs tādi, ko pacienti nevarēs atļauties, pieaugs hroniskas un ielaistas slimības. Tāpēc Zemgales veselības centrs nolēma rīkoties kardināli. Ņemot vērā vispārējo stāvokli veselības aprūpē un solidarizējoties ar pacientiem, izsludinājām Augustu kā lielo atlaižu mēnesi un saņēmām lielu pacientu atsaucību! Tāpēc to novērtējot, Zemgales veselības centrs turpina lielo atlaižu piedāvājumu arī septembrī. Tādejādi vēlamies iedzīvotājiem sniegt iespēju saņemt ārstniecības pakalpojumus Zemgales veselības centrā par visizdevīgākajām cenām!

Pakalpojumu cenas Zemgales veselības centrā no 01.augusta tiek samazinātas līdz pat 80%. Labāku piedāvājumu nekur citur neatradīsiet! Jums ir iespēja saņemt zinošu un pieredzējušu ārstu konsultācijas, kā arī veikt visdažādākos izmeklējumus ar jaunākajām digitālās diagnostikas tehnoloģijām, par vislabākajām cenām!

__________________________________________________________________________________________

AUGUSTS- LIELO ATLAIŽU MĒNESIS !

Izmanto iespēju!

Pasludinam 2012.gada Augustu par Zemgales veselības centra lielo atlaižu mēnesi!

ATLAIDES piemērotas gandrīz visiem pakalpojumiem!

__________________________________________________________________________________________

 Atlaide konsultācijai pie gastroenterologa (Akcija spēkā 2012.gada martā)


Stress, neregulāra ēšana, ilgstoša sēdēšana pie datora, mazkustīgums, biežas kafijas pauzes organismam rada lieku slodzi, kā rezultātā parādās dažādi nepatīkami simptomi- dedzināšana kuģī, uzpūties vēders, aizcietējumi u.c. 
Ar šo problēmu var mēģināt tikt galā saviem spēkiem, dzerot zāļu tējiņas un reklamētos medikamentus, tomēr gastroenterologi iesaka vismaz vienreiz savu organismu kārtīgi pārbaudīt, lai pārliecinātos, ka nepatīkamo sajūtu iemesls nav kāda nopietna saslimšana, pie tam mediķi ieteiks piemērotākos medikamentus.
Neielaid slimības un piesakies vizītē pie ārsta gastroenterologa ar atlaidi:
Ls 15.00   Ls 10.00,-


pa tālruni: 63084004 vai reģistrējies: on-line !

Sīkāku info varat skatīt šeit.

________________________________________________

Bezmaksas galvassāpju speciālista konsultācija!


Piesakies uz bezmaksas konsultāciju pie galvassāpju speciālistes dr. Dainas Jēgeres!
Bezmaksas konsultācija notiks 2012.gada 18. maijā,
Zemgales veselības centrā
no plkst 8:00 - 13:00

Pieteikšanās tālrunis:
27814949

____________________________________________________________________________________

EUROMELANOMAS DIENA  2011


BEZMAKSAS IESPĒJA PĀRBAUDĪT SAVAS DZIMUMZĪMES!
Ik gadu Eiropas valstīs norisinās vēža profilakses kampaņa "Euro Melanoma", kurā iesaistījies arī Zemgales veselības centrs, tāpēc 2011.gada 09.maijā ikvienam interesentam, kurš ievērojis uz savas ādas aizdomīgas dzimumzīmes vai audzējiem līdzīgus veidojumus, piedāvājam dermatologa bezmaksas apskati un konsultāciju!
Tālrunis pierakstam: 63084004
_____________________________________________________________________________________

Pavadi vasaru bez raizēm!

Sagatavojieties vasaras sezonai- vakcinējieties pret ērču encefalītu par izdevīgu cenu:

TicoVac vakcīna pieaugušajiem 15,99 Ls
Sīkāku informāciju par vakcinēšanos varat skatīt šeit vai zvanot pa tālruni 630 84004.
Vakcinēties Jūs varat katru darba dienu no 11:00 - 18:00, bet sestdienās no 11:00 - 15:00.

Akcija spēkā līdz 10.05.2011.

/Parastā TicoVac vakcīnas cena pieaugušajiem Ls 19.99,-/
__________________________________________________________________________________

Esi stiprāks par gripu - vakcinējies!


Nepadodies gripai! No 12.11.2010.  vakcinējies pret gripu tikai par Ls 6 un esi drošs par savu veselību visa gada garumā.

Sīkāku informāciju par vakcinēšanos varat skatīt šeit vai zvanot pa tālruni 630 84004.
Vakcinēties Jūs varat katru darba dienu no 8:00 - 16:00, bet otrdienās no 8:00 - 18:00.
____________________________________________________________________________________

Gluda āda - to vari iegūt arī tu!


Tagad arī tu vari iegūt skaistu un gludu ādu! Visu novembri Zemgales veselības centrā iespējams veikt botulīna toksīna injekcijas ar 20% atlaidi. Paskaties, kādas cenas!!!

  Cena novembrī
Botulīna toksīna injekcijas vertikālo pieres krunciņu likvidācijai  Ls 64,00
Botulīna toksīna injekcijas horizontālo pieres krunciņu likvidācijai  Ls 80,00
Botulīna toksīna injekcijas acu krunciņu likvidācijai (vārnu kājiņas, smieklu krunciņas)  Ls 48,00
Botulīna toksīna injekcijas hiperhidrozes likvidācijai (pārmērīga svīšana)  Ls 128,00

Sīkāku informāciju par akciju varat iegūt šeit vai zvanot pa tālruni 630 84004.
_____________________________________________________________________________________

Bezmaksas dermatologa konsultācija psoriāzes pacientiem

Pasaules Psoriāzes dienas ietvaros laika posmā no 25.10. līdz 29.10. Latvijas dermatologi ir raduši iespēju samazināt vizītes/ konsultācijas cenu pie dermatologa visiem psoriāzes pacientiem.


Pasaules Psoriāzes dienas akcijā piedalās arī Zemgales veselības centrs.
25.10. un 28.10. vizīte pie dermatologa psoriāzes pacientiem maksās Ls 5,
bet 29.10. vizīte būs BEZMAKSAS.

 

Lai pieteiktos vizītei pie dermatologa zvaniet pa tālruni 630 84004.
Sīkāka informācija par psoriāzi
šeit.
___________________________________________________________________________________

Swedbank piedāvā - esiet veseli par 1/2 cenu


Swedbank saviem seniora vecuma klientiem vēl labu veselību un oktobrī piedāvā 50 % atlaidi* pacienta iemaksām Zemgales veselības centrā:
konsultējoties pie speciālistiem;
ultrasonogrāfijas izmeklējumiem;
EHO, VEM un asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumiem;
EKG.

* Atlaide spēkā klientiem, kas vecāki par 62 gadiem.

Ja vēl neesat Swedbank klients, aizpildiet pieteikumu Zemgales veselības centrā (līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu) un saņemiet atlaidi pacienta iemaksām!

Sīkāku informāciju par akciju varat iegūt šeit vai zvanot pa tālruņiem 630 84004 ( Zemgales veselības centrs) vai 67448752 un 67448754 (Swedbank).
___________________________________________________________________________________

Septembris – sirds veselības mēnesis

Novērtējot iedzīvotāju lielo atsaucību, Zemgales veselības centrs turpina lielo atlaižu piedāvājumu arī septembrī. Septembri pasludinām par sirds veselības mēnesi, tāpēc īpašas atlaides, līdz pat 50%, tiek piedāvātas sirds un asinsvadu izmeklējumiem.

  • Ārsta vai speciālista konsultācija:    15,00 Ls     20,00 Ls
  • Doplerogrāfija:  17,50 – 24,50 Ls     25,00 – 35,00 Ls
  • Ehokardiogrāfija: 25,00 Ls      36,00 Ls
  • Elektrokardiogrāfija: 6,00 Ls     8,50 Ls
  • Krūšu dobuma pārskata rentgens: 6,00 Ls      13,50 Ls
  • Veloergometrija: 23,00 Ls      32,50 Ls
  • Sirds veselības kabinets: BEZMAKSAS
  • Ultrasonogrāfija: 15,00 Ls     20,00 Ls


Sīkāku informāciju par akciju lasiet šeit!
Pierakstīties pakalpojumam varat pa tālruni 630 84004 vai on-line.
__________________________________________________________________________________

Augusts - lielo atlaižu mēnesis!


Laika posmā no 01.08.2010. līdz 31.08.2010. Zemgales veselības centrs saviem pacientiem piedāvā iespēju izmantot vairākus pakalpojumus ar ievērojamām atlaidēm, līdz pat 50%. IZMANTOJIET IESPĒJU!

Pirmreizēja ārsta konsultācija: Ls 15,00    Ls 20,00
Atkārtota ārsta konsultācija:  Ls 10,00   Ls 20,00
Doplerogrāfija: Ls 24,50   Ls 25,50 - 36,00
                                                   Ehokardiogrāfija: Ls 25,00   Ls 36,00
                                                   Ultrasonogrāfija: Ls 15,00   Ls 20,00
                                                   Mugurkaula rentgens: Ls 4,50   Ls 9,00
                                                   Gastroskopija: Ls 45,00  
Ls 61,00

Sīkāku informāciju par akciju lasiet šeit!
Pierakstīties pakalpojumam varat pa tālruni 630 84004 vai on-line.
_____________________________________________________________

Acu slimību diagnostikai - iepazīšanās cenas!      Vecuma mākulas deģenerācijas diagnostikas pakalpojumi:

     - Fundus oculi folotgrāfēšana           Ls 5,-

     - Optiskā koharentā tomogrāfija       Ls 10,-

     - Flurescentā angiogrāfija               Ls 12,50

Iepazīšanās cenas spēkā līdz 2010.gada 23.jūnijam!

Sīkāku informāciju par VMD un tā diagnosticēšanu lasiet šeit!
Pierakstīties pakalpojumam varat pa tālruni 630 84004 vai on-line.
___________________________________________________________________________________


Tavs ieguldījums veselām un skaistām kājām!


                          Zemgales veselības centrs piedāvā
                                          50% atlaide:

asinsvadu ķirurga konsultācija un kāju vēnu izmeklējums ar doplerogrāfu

      no 07.06.2010. – 16.07.2010. pakalpojuma cena tikai Ls 25


Pierakstīties pakalpojumam varat pa tālruni 630 84004 vai on-line.
Sīkāku informāciju varat skatīt šeit.
_________________________________________________________________________________

Vakcinējies pret ērču encefalītu par 40% lētāk

Pagarinām akciju līdz 30.jūnijam!

Ekonomiskā situācija šobrīd nav no vieglākajām, tomēr nekas nevar būt svarīgāks par cilvēka veselību. Mūsu lielākā vērtība ir Jūsu veselība, tieši tāpēc visu martu Zemgales veselības centrs piedāvā saviem pacientiem vakcinēties pret ērču encefalītu par samazinātām cenām. Pret ērču encefalītu vakcinējam ar Austrijā ražotu vakcīnu TicoVac, kas gadu gaitā ir pierādījusi savu efektivitāti un kvalitāti visā Eiropā.

Vakcīna pret ērču encefalītu Zemgales veselības centrā:
- pieaugušajiem 27,00 16,99
- bērniem  23,00
15,99

Sīkāku informāciju par akciju varat skatīt šeit!
____________________________________________________________________________________


Euromelanomas dienaŠogad 10. maijā norisināsies vispasaules Euromelanomas diena. Akcijas ietvaros dermatologi veiks ādas jaunveidojumu diagnostiku (pārbaudīs dzimumzīmes) un sniegs konsultāciju bez maksas.

Šādas pārbaudes būs iespējams veikt arī pie Zemgales veselības centra dermatologiem.

Lai pierakstītos bezmaksas pārbaudei, zvaniet pa tālruni 630 84004.
Sīkāku informāciju par akciju varat skatīt šeit.
_________________________________________________________________________________

Sveicam topošās un esošās māmiņas Mātes dienā!