image
 

Jaunumi

Jaunākās paaudzes ultrasonogrāfs

29.12.2010Neskatoties uz smago situāciju valstī, Zemgales veselības centrs joprojām par sava darba prioritāti izvirza pakalpojumu kvalitāti. Zemgales veselības centrā ir pieejamas ļoti plašas diagnostikas iespējas, ko iespējams veikt izmantojot modernākās tehnoloģijas. Izmeklējumi tiek veikti ātri un efektīvi, sniedzot objektīvus un precīzus rezultātus.No 20. decembra Zemgales veselības centrā ir pieejama firmas „General Electric” 4D Premium klases ultrasonogrāfijas iekārta „VIVID 7 Dimension Multi – Imaging” (VIVID 7). Droši varam apgalvot, ka šobrīd tas ir uzskatāms par modernāko ultrasonogrāfu Zemgales reģionā, kas nodrošina sirds un asinsvadu izmeklējumus.
Ultrasonogrāfijas iekārta VIVID 7 ir multifunkcionāla ierīce: kā ehokardiogrāfs tā ļauj izmeklēt sirdi, savukārt, kā doplerogrāfs – asinsvadus.

  • VIVID 7 ehokardiogrāfs - ļauj diagnosticēt dažādas iedzimtas un iegūtas sirds slimības, pavājinātu sirds funkciju, ieraudzīt izmaiņas miokarda gadījumos, infarktiem, aterosklerotiskām sirds asinsvadu izmaiņām un paaugstināta arteriāla asinsspiediena ietekmes.
  • VIVID 7 doplerogrāfs – izmeklē asinsvadu funkcionālo stāvokli, ļauj spriest par slimību izraisītām pārmaiņām asinsvados.


      Ultrasonogrāfs VIVID 7 sniedz iespēju veikt izmeklējumus ātrāk, efektīvāk un precīzāk.
 

Izmeklējumus ar VIVID 7 veic sertificēts kardiologs Dr. Juris Lūriņš un sertificēts ārsts - internists Dr. Lilita Antoņenko.

Izmeklējumam ar ultrosonogrāfu VIVID 7 varat pierakstīties pa tālruni 630 84004 vai online.

Ar ģimenes ārsta nosūtījumu, izmeklējums ar ehokardiogrāfu – Ls 3,00.