image
 

Jaunumi

Modernākais oftalmologa kabinets Zemgalē

19.12.2011


Zemgales veselības centrs šobrīd ir uzskatāma par vienu no modernākajām daudzprofilu ambulatorajām medicīnas iestādēm Zemgales reģionā. Tas ir paveikts pateicoties nepārtrauktai attīstībai, kas ir realizēta, investējot līdzekļus jaunu tehnoloģiju iegādei, kā arī atbalstot darbinieku iniciatīvas nepārtrauktai zināšanu pilnveidošanai.

Zemgales veselības centrā ir izveidots modernākais oftalmologa (acu ārsta) kabinets Zemgalē. Pacientiem ir pieejami visplašākie acu slimību diagnostikas pakalpojumi, kas nodrošina iespēju noteikt pacienta vispārējo redzes un acu stāvokli, kā arī jau savlaicīgi atklāt dažādas saslimšanas un tās novērst, izmantojot jaunākās ārstēšanas metodes.
Zemgales veselības centrā strādā kompetenti speciālisti. To apliecina mūsu oftalmologu (acu ārstu) regulāra profesionālo zināšanu papildināšana, piedaloties specializētajās apmācībās, semināros un kongresos. Apvienojumā ar tehnoloģiskajām iespējām, Zemgales veselības centra oftalmologi var sniegt pacientiem visplašākos un precīzākos un redzes un acu pārbaudes un ārstēšanas pakalpojumus.

Zemgales veselības centrā ir pieejami sekojoši acu diagnostikas pakalpojumi:
- Fluorescentā angiogrāfija
- Fundus oculi fotografēšana
- Optiskā koherentā tomogrāfija
- Acu spiediena mērīšana
- Autorefraktometrija
- Datorizētā projekcijas perimetrija
- Oftalmometrija
- Binokulāro redzes lauku noteikšana
- Glaukomas tests
- Agrīnas glaukomas tests
- Mākulas tests
- Pahimetrija

Sīkāka informācija par oftalmologa pakalpojumiem šeit.
Uzzini, kas ir vecuma mākulas deģenerācija, kā to diagnosticēt un ārstēt
šeit.

Pakalpojumiem varat pierakstīties zvanot pa tālruni 630 84004 vai on-line.