Jaunumi

AICINĀM DARBĀ!

27.05.2021

SIA “Zemgales veselības centrs” aicina darbā neirologu

 Prasības:
•    Atbilstoša augstākā medicīniskā izglītība;
•    Sertifikāts specialitātē;
•    Reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
•    Teicamas latviešu valodas zināšanas;
•    Laipna un pozitīva attieksme pret pacientiem;
•    Labas komunikācijas prasmes.

Pienākumi:
Sniegt pacientiem konsultācijas slimību profilaksē, diagnostikā, ārstniecībā, aprūpē, kā arī veikt praktiskās manipulācijas un pakalpojumus dienas stacionārā.
Piedāvājam:
•    Interesantu un dinamisku darbu;
•    Iespēju strādāt pilnu darba slodzi vai arī noteiktas stundas;
•    Pacientu plūsmu;
•    Drošu, komfortablu un estētisku darba vidi;
•    Profesionālu kolēģu komandu un draudzīgu kolektīvu;
•    Ieguldījumiem un sasniegumiem atbilstošu atalgojumu;
•    Ērta satiksme, iespējas novietot automašīnu plašā autostāvvietā.

Mēnešalga tiek aprēķināta atbilstoši paveiktā darba daudzumam (noteikta procentuāli par sniegtajiem pakalpojumiem).

Pieteikuma vēstuli un CV, kā arī izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus ar norādi „Neirologs”, lūdzam sūtīt uz e-pastu: zvc@zvc.lv