image
 

Jaunumi

Infektologa konsultācijas!

23.08.2016

     Infekcijas slimības ir traucējumi, ko izraisa dažādi organismi – baktērijas, vīrusi, sēnītes vai parazīti. Dažas no infekcijas saslimšanām var tikt nodotas no cilvēka cilvēkam; dažas caur insektu vai dzīvnieku kodumiem; citas lietojot neapstrādātu vai nepareizi apstrādātu pārtiku vai ūdeni; citas var izplatīties caur organismiem apkārtējā vidē. Šobrīd, kad vasaru strauji nomaina rudenim raksturīgais vēsais laiks, parasti aktivizējas dažādi vīrusi, kas visbiežāk izraisa augšējo elpceļu vīrusu infekcijas jeb saaukstēšanās slimības. Konsultācija var būt nepieciešama jebkura vīrusa, bakteriālas vai parazitāras infekcijas (kuņģa-zarnu trakta, vīrusa hepatīta u.c.) gadījumā

 Pēdējos gados Latvijā pieaudzis infekcijas slimību skaits, ko Latvijas iedzīvotāji ir ieguvuši atrodoties ārzemēs. Lai droši dotos pasaulē un baudītu ceļojumu, rekomendēts vismaz 8 nedēļas pirms brauciena doties uz konsultāciju pie infektologa.

! Pēc infektologa sastādītā vakcinācijas plāna, piedāvājam pēc pieraksta jebkura veida vakcinācijas Zemgales veselības centra vakcinācijas kabinetā.  

  Vieglāku sūdzību gadījumā pietiekoša var būt ārstēšanās mājas apstākļos, savukārt dažu infekciju ārstēšanai nepieciešama speciālista konsultācija.

            Zemgales veselības centra infektologs Guna Legzdiņa piedāvā augsti kvalificētu palīdzību akūtu un hronisku infekcijas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē un antibakteriālās terapijas izvēlē ceļotāju infekciju profilaksē.  

! Šobrīd Jums ir iespēja saņemt valsts garantētu speciālista konsultāciju !   

Pieraksts pa telefonu 63084004 vai online mājas lapā www.zvc.lv 

 Dr.G.Legzdiņas darba laiki ceturtdienās: 16.00- 18.00