image
 

Jaunumi

JAUNĀKĀS PAAUDZES EHOKARDIOGRĀFIJAS IZMEKLĒJUMI!

11.03.2016

   Zemgales veselības centrs joprojām par sava darba prioritāti izvirza pakalpojumu kvalitāti, tāpēc pie mums ir pieejamas ļoti plašas diagnostikas iespējas, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Izmeklējumi tiek veikti ātri un efektīvi, sniedzot objektīvus un precīzus rezultātus. Piedāvājam  ehokardiogrāfijas izmeklējumus veikt uz Zemgalē vienīgās visjaunākās paaudzes sirds un asinsvadu ultrasonogrāfijas iekārtas – GE Vivid E 95. Tā ir multifunkcionāla: kā ehokardiogrāfs ar doplerogrāfu -izmeklē sirdi, savukārt, kā doplerogrāfs – asinsvadus.

  • GE Vivid E 95 ehokardiogrāfs - ļauj diagnosticēt sirds mazspējas pakāpi, novērtēt sirds vārstuļu stāvokli, lai atklātu iedzimtas un iegūtas sirdskaites, noteikt sirds sistolisko un diastolisko funkciju, kā arī atklāt paaugstinātā asinsspiediena cēloni un izslēgt  kardiomiopātijas iespējamību pēc pārslimotas vīrusa infekcijas;
  • GE Vivid E 95 doplerogrāfs – izmeklē asinsvadu funkcionālo stāvokli, ļauj spriest par slimību izraisītām pārmaiņām asinsvados.

Būtiski! GE Vivid E 95 satur un ļauj izmantot līdz šim nebijušas programmas, kas padziļināti analizē sirds funkcijas. Tas ir svarīgi pacientiem ar arteriālo hipertensiju, cukura diabētu, neskaidras izcelsmes elpas trūkumu, sirds ritma traucējumiem.

Izmeklējuma princips ir tāds pats, kā standarta ehokardiogrāfam, bet galvenais ieguvums ir tas, ka jaunā iekārta ir aprīkota ar jaunām un  modernām tehnoloģijām, kas uzlabo iegūstamo attēlu, lai ārsts varētu precīzi un agrīni diagnosticēt vismazākās novirzes no normas. Tā ir tik būtiskā primārā profilakse, kuras mērķis ir novērst problēmu vai slimību un to agrīno pazīmju rašanos. Ņemot vērā izmeklējuma rezultātus, iespējams atklāt pat smalkas novirzes no normas un laikus rīkoties. Kaut arī iespējams pacientam vēl nav nopietnu slimības simptomu, ārsts var savlaicīgi ieteikt gan ārstēšanu, gan dzīvesveida izmaiņas.

Savlaicīga diagnostika būtiski uzlabo dzīves kvalitāti un samazina saslimšanas riskus!    

GE Vivid E 95 sniedz iespēju veikt izmeklējumus ātrāk, efektīvāk un precīzāk!

Pieraksta tālrunis: 63084004 vai ONLINE !
Sīkāka informācija par ārstiem un pakalpojumiem mūsu mājas lapā: www.zvc.lv