image
 

Jaunumi

Atklāta modernākā zobārstniecības klīnika Zemgalē!

02.10.2014

      «Ar visplašāko pakalpojumu klāstu vienuviet ZVC telpās būs pieejama gan zobu ārstēšana bērniem un pieaugušajiem, gan zobu higiēna, ortodontija, gan stomatoloģiskā diagnostika, ķirurģija, protezēšana un zobu implantācija», atklāšanas pasākumā uzsvēra ZVC valdes priekšsēdētāja Mārīte Sproģe, piebilstot: „mūsu uzdevums ir sniegt augstākās kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un zobārstniecības materiālus no pasaules vadošajiem zobārstniecības preču ražotājiem. Šim mērķim radīta gan harmoniska vide, gan iesaistīti augsta līmeņa kvalificēti ārsti un speciālisti, piedāvājot mūsdienīgākās ārstēšanas metodes un augstu pacientu apkalpošanas servisu, kas nodrošina izcilu ārstēšanas rezultātu, estētiku un kvalitāti. Līdz šim, lai veiktu katru sarežģītāku manipulāciju, bija jādodas uz Rīgu, tagad šeit pat uz vietas Jelgavā varēs veikt modernākās diagnostikas un stomatoloģiskās ārstēšanas.”
      Klīnikas telpās ir pieejamas arī diagnostiskās rentgeniekārtas – digitālais rentgens ar samazinātu starojuma devu, un 2 D digitālais panorāmas rentgens. Telpas piemērotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un pacientiem ar bērniem, kam iekārtots arī bērnu rotaļu stūrītis. Jāuzsver, ka jaunā zobārstniecības klīnika radījusi 18 darba vietas speciālistiem Jelgavā.
      Klīnikas zobārste Ilze Altroka atzīst, ka daudziem cilvēkiem ir bailes no zobārsta dēļ visai negatīvās iepriekšējās pieredzes, tādēļ viņa izsaka cerību, ka jaunā klīnika aizspriedumu pret zobārstniecību izkliedēs. „Man ir ļoti paveicies strādāt tik modernā un kvalitatīvā klīnikā, kurā galvenais ir pacients un viņa vajadzības, tādēļ es domāju, ka tuvāko gadu laikā zobu veselība Jelgavā būtiski uzlabosies», piebilst ārste.
      Jaunās klīnikas sveicēju pulkā bija gan Jelgavas pilsētas, gan Jelgavas novada, gan Ozolnieku novada domes pārstāvji, kā arī Latvijas Zobārstu asociācijas prezidents Andis Paeglītis. A.Paeglītis uzsvēra, ka viņu visvairāk priecē jaunie speciālisti, kuri vēlas un spēj strādāt zobārstniecībā.
Pēc svinīgās lentas pārgriešanas, visiem viesiem un žurnālistiem bija iespēja iepazīties ar jaunās zobārstniecības telpām, tehnoloģijām un uzdot jautājumus klīnikas speciālistiem.