image
 

Māmiņu un mazuļu vingrošana

Māmiņa ar mazuli
Vingrošana jaunajām māmiņām kopā ar mazuļiem.

 

Pēcdzemdību periods ilgst 6-8 nedēļas. Vingrinājumiem, ko sieviete drīkst izpildīt šajā laikā, ir jābūt ar ļoti zemu slodzes intensitāti. Saudzīgi vingrinājumi ir ļoti noderīgi, jo to rezultātā paātrinās audu sadzīšanas process, nostiprinās muskuļi. Nopietnas vingrošanas nodarbības sieviete drīkst sākt apmeklēt apmēram divus mēnešus pēc dzemdībām, kad ir beigusies pēcdzemdību asiņošana, ir izieta ginekoloģiskā apskate un no ārsta ir saņemta atļauja pildīt fiziskus vingrinājumus.Jaunajām māmiņām parasti ir grūti izbrīvēt laiku vingrošanas nodarbībām, jo nav iespējas atstāt bērnu, jāsaplāno bērniņa barošanas režīms, kā arī jānolemj, kam bērniņu uzticēt. Tas viss rada papildus problēmas un ir apgrūtinoši. Lai risinātu šo situāciju, mēs Jums piedāvājam vingrot kopā ar savu bērniņu!
Vingrošana kopā ar bērniem sniedz iespēju apvienot patīkamo ar lietedrīgo – atgūt formu pēc dzemdībām, atjaunot un nostiprināt dziļo muskulatūru, kā arī pavadīt laiku kopā ar savu mazuli un uzzināt, kā viņu pareizi turēt, auklēt un vingrināt. Izmantojot dažādus vingojumus un fizioterapijas bumbu, treniņā tiek noslogotas visas muskuļu grupas. Vingrojumus apgūst gan māmiņas pašas, gan arī bērniņš.
Uz vingrošanas nodarbībām var nākt māmiņas ar mazuļiem, kas nav jaunāki par 3 mēnešiem. Līdzi jāņem dvielītis, sedziņa vai autiņš, ko paklāt mazulim, bet mammai jābūt sporta tērpā, kurā būs ērti kustēties.Vingrošanai var pieteikties pa tālruni 630 84627.
Nodarbības notiek trešdienās no plkst. 12:00 līdz 13:00.

 


  Pakalpojumu cenrādis

Šo pakalpojumu piedāvā:

Ilze Buša

Ilze Buša