image

Video 1

Diagnostika

       Plašs daudzpusīgu un kvalitatīvu vizuālās diagnostikas izmeklējumu spektrs modernā medicīnas centrā Zemgalē. Augstākās klases jaunākās paaudzes tehnoloģijas; profesionāla un iejūtīga attieksme; ātra , precīza un kvalitatīva diagnostika; mūsdienīgākās izmeklēšanas un ārstēšanas metodes un profesionāli un pieredzējuši veselības aprūpes speciālisti. Jo mūsu darba vērtība ir Jūsu veselība!

Video 2

Zobārstniecība

     Pilns zobārstniecības pakalpojumu klāsts: zobārstniecība bērniem un pieaugušajiem; zobu higiēna; ortodontija; stomatoloģiskā diagnostika; ķirurģija; protezēšana; implantoloģija un kaula augmentācija un mīksto audu plastika; sedatīvā zobārstniecība vai anestēzija ar slāpekļa oksīdu jeb smieklu gāzi; zobu ekstrakcijas vispārējā narkozē.

Video 3

Vingrošana māmiņām ar mazuļiem Zemgales veselības centrā

Mazulis ir klāt ! Zemgales veselības centrs piedāvā doties vingrot kopā ar mazuli, lai parūpētos par savu ķermeni un labsajūtu!
Video 4

Grūtnieču aprūpe Zemgales veselības centrā

Grūtniecība ir skaists periods sievietes dzīvē. Zemgales veselības centrs sniedz īpašu pakalpojumu klāstu katrai no Jums!

Video 5

Datortomogrāfija Zemgales veselības centrā

Daudzslāņu datortomogrāfija ( kompjūtertomogrāfija) - CT - rentgenizmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību tiek iegūti cilvēka ķermeņa un orgānu plāna slāņa (0,5-5,0 mm) šķērsgriezuma attēli,  kurus  analizējot, var iegūt dažādus mērījumus, kā arī rekonstruēt attēlus citās plaknēs, kas palīdz izvērtēt orgānu, asinsvadu un citu struktūru anatomiskās īpašības, savstarpējās attiecības un patoloģisko procesu izplatību.

Video 6

Dolperogrāfija Zemgales veselības centrā

Doplerogrāfija -  galvas,  sirds, plaušu asinsvadu, kā arī roku un kāju asinsvadu izmeklēšana. Aparatūra reģistrē asiņu plūsmas virzienu un ātrumu asinsvados, ļauj spriest par slimību izraisītām pārmaiņām un funkcionālo stāvokli asinsvados. Doplerogrāfijas izmeklēšanas metodei nav vecuma ierobežojumu, procedūra ir nesāpīga un veselībai nekaitīga. Doplerogrāfijas izmeklēšanas metodi izmanto ne tikai diagnostikai, bet arī, lai noteiktu nozīmētās ārstēšanas efektivitāti.

 

Video 7

Zemgales veselības centrs pusotrā minūtē

Video 8

Pieteikt vizīti mājaslapā www.zvc.lv

Kā pieteikties vizītei mājas lapā? Tas ir vienkārši un ērti! Aizpildiet īsu anketu un mēs atzvanīsim !