image
 

Jaunumi

AKTUĀLI!

05.10.2021

      Ar prieku apziņojam, ka 6.oktobrī darbu uzsāk sertificēts protēzists Dr. Kalniņa.
     Daktere veic pilnu ārstēšanas plāna sastādīšanu un visus protezēšanas darbus, lai atjaunotu trūkstošos zobus, kā arī uzlabotu zobu estētiku un funkciju.
Izmantojiet jaunākās ārstēšanas metodes un tehnoloģas zobu protezēšanā!

» Lasīt tālāk

Jauni speciālisti Rehabilitācijas nodaļā!

19.07.2021

     Ar prieku paziņojam, ka mūsu profesionālajam speciālistu kolektīvam Rehabilitācijas nodaļā pievienojušies: fizioterapeite Alise Vējone, ergoterapeite Sabīne Maciase un masieris Andrejs Viļums.

» Lasīt tālāk

AKTUĀLi! Mūsdienīgākās tehnoloģijas neiroloģijā arī Zemgalē!

16.07.2021

  Zemgales veselības centrs piedāvā ekskluzīvu iespēju - saņemt neirogrāfijas un elektromiogrāfijas pakapojumus muskuļu un nervu veselības  novērtēšanai. Izmeklējumi tiek veikti uz jaunākās paaudzes iekārtas Natus Medical Inc. Keypoint G4, kas radīta ar pārliecību, izmantojot jaunākos zinātnes sasniegumus. Šī jaunā ceturtās paaudzes iekārta izvirza jaunus kvalitātes standartus un nodrošina izcilu izmeklējuma kvalitāti.

     Tā ir Jūsu iespēja saņemt pasaules medicīnas standartiem atbilstošu izmeklējumu tepat Jelgavā!

 

 

» Lasīt tālāk

Aktuāli! Elektromiogrāfija (EMG)!

13.07.2021

     Elektromiogrāfija – diagnostiska metode nervu un muskuļu veselības novērtēšanai. Vienīgā metode, ar kuras palīdzību iespējams izvērtēt perifēro nervu funkcionālo stāvokli (impulsa vadīšanu); tā dod papildus informāciju muskuļu slimību gadījumā, bez tam izmeklējuma rezultāti pieejami tūlīt pēc izmeklējuma veikšanas.

» Lasīt tālāk

JAUNUMS! Individuālas vecmātes nodarbības

09.07.2021

    Individuālajā nodarbībā kopā ar sertificētu vecmāti jums būs iespējams sagatavoties dzemdībām un laikam pēc dzemdībām soli pa solim.

» Lasīt tālāk

Kā saņemt savu digitālo Covid-19 sertifikātu?

30.06.2021

     Digitālo Covid-19 sertifikātu izmantošana Latvijas Republikā ir uzsākta no 1. jūnija. Sertifikāts ir apliecinājums tam, ka iedzīvotājs ir vakcinēts pret Covid-19, veicis laboratorisko testu vai pārslimojis Covid-19.

» Lasīt tālāk

AICINĀM DARBĀ!

27.05.2021

SIA “Zemgales veselības centrs” aicina darbā neirologu

» Lasīt tālāk

AKTUĀLI! Pakalpojumu saņemšana tikai ar pierakstu

06.05.2021

     Informējam, ka rentgens (RTG), elektrokardiogramma ( EKG) un analīžu nodošana - tikai ar iepriekšēju pierakstu.

 

» Lasīt tālāk

AKTUĀLI! ZVC veic vakcinācijas pret Covid

16.04.2021

     SIA "Zemgales veselības centrs" veic  prioritāro grupu iedzīvotāju
Zemgales veselības centrs aicina iedzīvotājus, neatlikt pieteikšanos vakcinācijai pret Covid-19 - vietnē manavakcina.lv, pa tālruni 8989.

» Lasīt tālāk

AKTUĀLI! Vakcinācija pret COVID!

12.03.2021

     Ar prieku informējam, ka Zemgales veselības centrs ir uzsācis vakcināciju pret Covid. Ja esat saņēmuši zvanu no Zemgales veselības centra un esat uzaicināts saņemt vakcīnu pret Covid, informējam, ka vakcinācija tiek veikta 3.stāva 307.kab.
Atgādinām, ka pieteikties savai vakcinai var vietnē
www.manavakcina.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 8989

» Lasīt tālāk

AKTUĀLI! Pasaules Glaukomas nedēļa

04.03.2021

       No 7.-13. martam visā pasaulē tiks atzīmēta Pasaules Glaukomas nedēļa, kurā sabiedrība tiek aicināta pievērst īpašu uzmanību acu veselībai.  Aicinām Jūs parūpēties par savu acu veselību!

» Lasīt tālāk

AKTUĀLI! VAKCINĀCIJA PRET COVID 19!

26.02.2021

     Ja esat saņēmuši īsziņu no Nacionālā veselības dienesta , ka Jums ir pienākusi kārta saņemt pieteikto vakcīnu pret Covid, lūdzam Jums gaidīt, jo ar katru personīgi sazināsies mūsu centra darbinieki, lai vienotos par vakcinācijas laiku.

   

» Lasīt tālāk

AKTUĀLI! e Pieraksts

16.02.2021

     ePieraksts piedāvā iespēju pierakstīt sevi vai kādu citu personu pie idaudziem ārstiem / speciālistiem. Pierakstīties uz SIA "Zemgales veselības centrs" ārsta vai speciālista apmeklējumu  iespējams tiešsaistē - šeit. Lai izmantotu visas portālā piedāvātās iespējas, vispirms ir jāreģistrējas šeit un tad pieslēgties sistēmai, izmanto savu e-pastu un paroli. Tava e-veselība Tavās rokās!

 

» Lasīt tālāk

AKTUĀLI! Analīžu nodošana tikai ar iepriekšēju pierakstu

08.02.2021

Informējam, ka analīžu nodošana - tikai ar iepriekšēju pierakstu.

» Lasīt tālāk

AKTUĀLI! NEIROLOGS

06.01.2021

      Ar prieku paziņojam, ka šā gada 15.janvārī darbu atsāk Dr.Vīksna, bērnu un pieaugušo neirologs un neirosonologs, kas pastāvīgi pilnveido un papildina zināšanas, kā arī darbojas profesionālajās ārstu biedrībās, tādējādi pacientam piedāvājot vispiemērotāko individualizētu ārstēšanu!  Laipni gaidīti!

» Lasīt tālāk